line uslovia line
Опора для трубопроводов

Виготовлення кріпильних виробів

Якість та надійність будь-якої збірної конструкції залежить від міцності її складових, яку забезпечують елементи кріплення. Вони мають важливу роль при проведенні будівельних, виробничих або монтажних робіт, адже саме від кріплення залежить міцність з'єднання, здатність конструкцій та агрегатів тривалий час витримувати високі навантаження. Отже, для виготовлення кріплення ТОВ «Механічно-ремонтний завод» використовує лише якісну сировину та проводить перевірку якості кріплення на кожному етапі його виготовлення.Сфера застосування кріплень

Нержавіюче кріплення широко використовується в багатьох сферах діяльності:


Нафтопереробна та хімічна промисловість.
Гірничо-збагачувальна промисловість.
Сільське господарство.
Будівництво та ремонт.
Виробництво автомобільної техніки, устаткування заводів тощо.

У нас ви знайдете:

  • Кріплення за ГОСТами, ОСТами зі сталі марок ст.35, ст.40Х, ст.30ХМА, ст12Х18Н10Т різного типу розмірів.
  • Шпильки ГОСТ 10494-80, гайки ГОСТ 10495-80: застосовуються для фланцевих з'єднань з лінзовим ущільненням арматури, з'єднувальних частин і трубопроводів, що використовуються в хімічній та нафтохімічній промисловості на Ру10 до 100МПа з температурою від мінус 50 до плюс 50? градусів.
  • Шпильки ОСТ26-2040-96, Гайки ОСТ26-2041-96: застосовуються для фланцевих з'єднань трубопроводів та з'єднувальних частин, арматури, приладів, судин та апаратів, що застосовуються в хімічній, нафтопереробній, нафтохімічній, газовій, нафтовій та інших суміжних відгалузі Ру до 16МПа.
  • Деталі болтових з'єднань – болти, гайки та шайби: застосовуються в машинобудуванні та будівництві як деталі з'єднання, а також для сталевих металоконструкцій.

Контроль якості

У процесі виробництва кріпильних виробів ТОВ «Механічно-ремонтний завод» суворо дотримується всіх вимог. Вся продукція, що виготовляється, супроводжується відповідними сертифікатами якості. Наша продукція проходить повний контроль згідно з вимогами сертифікату системи управління якістю ISO 9001:2015 (сертифікат № UA-GC/1/284-2018).

Наши преимущества

технические возможности
соблюдение сроков
предоставление скидок
гибкие варианты оплаты
гарантия
Широкі можливості для виготовлення обладнання та запчастин
Дотримання термінів, зазначених у договорі
Надання знижок на великі замовлення
Пропонуємо гнучкі варіанти оплати замовлення
Гарантія на кожну одиницю нашої продукції

Фотографії виготовлених кріпильних виробів

Шпилька
Гайки
Гайка М115
Болт
Гайка ковпачкова
Шпилька М56х565 ст.25Х1МФ за ОСТ

Головна Послуги Перелік продукції тех. можливості Галерея Сертифікати Відгуки Зворотній зв'язок
Закрыть