line uslovia line
Компенсатор сальниковый

Послуги компанії

ТОВ «Механічно-ремонтний завод» надає послуги з проектування, виробництва та ремонту нестандартних запасних частин, у тому числі сполучних деталей, вузлів та їх елементів будь-якого ступеня складності для потреб:

 • підприємств нафтопереробної, хімічної та гірничо-збагачувальної промисловості;
 • сільського господарства;
 • ремонту та відновлення обладнання;
 • автомобільної, сільськогосподарської техніки, обладнання для заводів та інші.

Ми пропонуємо широкий спектр робіт з металообробки. Виконуємо різні види механічної обробки деталей згідно з представленою технічною документацією. Виробляємо різання листового металу (плазмове, газове на гільйотинних ножицях), проводимо листозгинальні роботи. Виконуємо виробництво металевих конструкцій будь-якої складності, запресування та розпресування валів.

Чому нам можна довіряти?

На нашому підприємстві ви отримаєте:

 • Готові вироби, що відповідають стандартам якості.
  Виготовляємо виключно високоякісні деталі, що відповідають усім технічним нормам, а також спеціалізованим та виробничим вимогам. Ми виконуємо роботи на сучасному устаткуванні. Більшість процесів контролюється спеціалістами відділу контролю якості, завдяки чому досягається виключення шлюбу та стабільно висока якість продукції.
 • Можливість зробити індивідуальне замовлення з особливими вимогами.
  Реалізуємо серійне виробництво деталей, запчастин та інших виробів із металу, а також одиничне дрібносерійне виробництво продукції за кресленнями замовника. Виконуємо індивідуальні проекти та виготовляємо нестандартні вироби.
 • Необхідна продукція без націнок.
  Ми пропонуємо виробництво за доступними цінами, адже співпрацюємо за схемою «замовник-виробник» без посередників, завдяки чому Ви платите виключно за продукт.

Наше підприємство готове виконати всі роботи в строк та з урахуванням останніх змін на замовлення та ми гарантуємо сертифіковану якість готового виробу сертифікатом системи управління якістю за ISO 9001:2015.

Головна Послуги Перелік продукції тех. можливості Галерея Сертифікати Відгуки Зворотній зв'язок
Закрыть